Přestupové dění ve Španělsku

15. května 2008 v 21:14 | Filip
Budoucí španělské top přestupy?
Odchod katalánského trenéra katalánského klubu Franka Rijkarda zřejmě není poslední změna v kádru po neúspěšné sezóně katalánského klubu FC Barcelona.
Několikanásobný mistr ligy má zálusk hnedka na dva hráče týmu FC Sevilla, resp. o Daniela Alvese a Seydoua Keita. Údajnou nabídku Barcelony za oba čtyřicet miliónů eur prezident Sevilly Mario del Nido odmítá s tím, že chce částku za oba o deset miliónů eur vyšší. Ovšem jednání jsou teprve na začátku.
S největší pravděpodobností odejde v letním přestupovém období také tvořivý brazilsko-portugalský záložník Deco. Ten by ovšem rád zamířil do Itálie nebo Anglie. Podíváme se po nějaké nabídce, která bude výhodná jak pro Barcelonu, tak pro mě," řekl Deco.
Minimální šance jsou také pro jeho působení v jiném španělském klubu. Dá se říct, že téměř jistě odejdu do Itálie nebo do Anglie," prohlásil Deco a bleskurychle uvedl také důvod. "Jediný klub, který je ve Španělsku na stejné úrovni jako Barcelona je Real Madrid a já bych do Madridu nikdy nešel," pronesl Portugalec.
Také stoper Lilian Thuram s největší pravděpodobností odejde z katalánského velkoklubu, nebo je také možné, že ukončí aktivní fotbalovou kariéru. Tento zkušený francouzský mistr a vicemistr světa prohlásil; Už jsem řekl, že touha hrát i nadále fotbal tady je, bude to ovšem záležet na podmínkách. Jeden den chci pokračovat v kariéře; další den je tomu naopak. Upřímně jsem se stále ještě nerozhodl. Vše bude záležet na možnostech, jaké budu mít," Jeho smlouva vyprší v Barceloně v červnu a s novou nepočítá, neboť by mu jí již někdo nabídl.
Jak nakonec bude vypadat složení tohoto velkoklubu, je ve hvězdách.
Jedno je ale již teď jisté, jeho hlavní španělský konkurent Real Madrid nenechá nic náhodě a zajisté bude chtít posílit tak, aby se mohl radovat z titulu i nadcházející sezónu. I Valencie a Sevilla, Villareal i Getafe rozhodně budou chtít potrápit nejen Barcelonu, ať bude mít jakýkoliv tým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám tyto stránky líbí?

Skvělý 68.6% (3761)
Docela ujdou 9.7% (531)
Ani dobrý ani špatný 3.4% (188)
Znám lepší 4.8% (264)
Špatný 13.4% (735)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama