Odkaz

31. ledna 2007 v 15:32 | Filip

Šestý duel:22.1.-18.2.2007

22. ledna 2007 v 6:00 | Filip |  Duel
Na programu je už šestý duel,tentokrát se poprvé utkávají brankáři,a rovnou asi 2 nejlepší na světě.Máte tedy šanci rozhodnout kdo z nich je lepší.Petr Čech nebo Gianluigi Buffon?Pojďme si je trochu představit:Petr Čech se vrací do branky Chelsea po říjnovém zranění lebky,celou sezonu 06/07 dochytá se speciální helmou na hlavě.Ital Buffon hraje Serii B za Juventus,který spadl do druhé ligy kvůli velkému korupčnímu skandálu,který zasáhl celou Itálií.Zazářil na MS 2006,kdy dostal jediný gól (ještě k tomu vlastní od spoluhráče) a dovedl Itálií k poháru pro světové šampiony.

KDO JE TO?
Pište do komentářů,vyhrává 1.správná odpověd'!
DŮLEŽITÉ:K odpovědi uveďte své jméno(přezdívku),a co by jste chtěli mít na diplomu

Baroš za Carewa?

21. ledna 2007 v 13:57 | Filip
LYON CHCE ZÍSKAT BAROŠE VÝMĚNOU ZA NORA CAREWA
Milan Baroš je zase o kousek blíž přestupu z Aston Villy do Olympique Lyon. Prezident francouzského mistra Jean-Michel Aulas po sobotním pohárovém utkání na hřišti Laonu ze čtvrté ligy prozradil, že se chystá českého útočníka vyměnit za Nora Johna Carewa.
...více info v celém článku

Jsem ve finále!

14. ledna 2007 v 18:41 | Filip |  ::.WORLDFOOTBALL.::
Díky vám,jsem se dostal do velkého finále velké soutěže o nejlepší sportovní stránky na manchasterunitedfc.blog.cz.Moc vám za to děkuju a zárověň vás prosím,aby jste mě tedy naposledy podpořili,čas máte do příští neděle.Jestli se vám tu líbí tak hlasujte pro číslo 1-Filip,v anketě pod článkem ZDE.Opravdu moc vám děkuju za podporu a za to že jste mě dostali mezi tři nejlepší.Tak prosím hlasujte!
AKTUALIZACE!!!!
Chystám pro vás velkou aktualizaci,na blogu se objeví 5 nových profilů-Obafemi Martins,Joaquin,Willy Sagnol,Eric Abidal a Mauro Camoranesi,dále zkompletuji profil Thea Walcotta a jako bonus spousta nových mnou upravených obrázků v rubrice ::.Moje tvorba.::,také chystám nové bleskovky,novou soutěž "Poznej hráče" a ještě nový Duel!

Hlasujte

8. ledna 2007 v 18:15 | Filip |  ::.WORLDFOOTBALL.::
Tak,můžete pro mně zase hlasovat,už by vám to mělo jít,3.kolo soutěže o nej.sportovní blog na manchasterunitedfc.blog.cz,se opakuje,takže jestli se vám tu aspoň trochu líbí tak mě podpořte ZDE.Hlasujte v anketě pod článkem pro číslo 1-Filip,opravdu vám jsem moc vděčný!

Rosa:První góly v Anglii!

7. ledna 2007 v 8:00 | Filip |  Tomáš Rosický
Tomáš Rosický se poprvé zapsal do listiny střelců.V zápase FA Cupu,který se konal včera 6.1.,sestřelil dvěma góly FC Liverpool na jeho stadionu Anfield Road.Arsenalu tak pomohl k vítězství 3:1!

5. ledna 2007 v 14:34 | Filip |  ::.WORLDFOOTBALL.::
Chtěl bych vás asi naposledy poprosit jestli by jste pro mě hlasovali na stránce manchasterunitedfc.blog.cz,v soutěži o nejlepší sportovní blog.Do dalšího kola postupují jen nejlepší tři a mě chybí na třetí místo 3 hlasy.Takže jestli jste v této anketě ještě nehlasovali a líbí se vám tu,tak hlasujte pro číslo 1-Filip v anketě dole pod článkem ZDE.Opravdu vám jsem moc vděčný když si na to těch pár sekund uděláte.
A ještě mám zde diplom co jsem vyhrál v bleskovce na stránce fotbal32.blog.cz,určitě se tam podívejte,je to super stránka.

Debut v nizozemské reprezentaci:září 2004,proti Lichtenštejnsku
Úspěchy:nejlepší střelec nizozemské ligy 2005,nejlepší fotbalista v Nizozemí 2006
Dres:

Nová anketa

3. ledna 2007 v 20:15 | Filip |  ::.WORLDFOOTBALL.::
Vyberte si z jaké evropské top ligy chcete na tomto blogu kompletní zpravodajství a on-line přenosy.Hlasujte v anketě u článku
Anketa bude ukončena v neděli 7.ledna

Valencia CF-FC Barcelona 3:2

1. ledna 2007 v 19:07 | Filip
Vytvořil jsem novou rubriku ::.FIFA 07.:: kam budu dávat "reportáže" z každého utkání,které v této hře odehraju.Teda vlastně jen z mé rozjeté kariéry u Valencie :).Nebudou chybět screeny z každého utkání.
Takže:První kolo La Ligy 2006/2007:Valencia CF-FC Barcelona 3:2
  • Stadion:Mestalla
  • Góly:43.Puyol vl.,82.Morientes,87.Miguel-17.Eto'o,23.Messi
  • Žluté karty:66.Messi
Zápas začal v esvižném tempu a Barca šla už v 17.minutě do vedení zásluhou pěkné střely Eto'a,který se prosadil v pokutovém území.Hned za šet minut Barca zakombinovala a krásnou akci zakončil Lionel Messi,v tu chvíli to se mnou vypadalo na ručník.Pak sem se začal dostávat do hry a Albelda dvakrát z přímáčků orazítkoval břevno Valdésovi branky.Čas utíkal a těsně před poločasem zahrával Albelda opět přímák,opět do břevna-od břevna se odrazil na brnkovou čáru a Carles Puyol,sloup barcelonské obrany zazmatkoval a kopnul míč do vlastní brány-1:2.Ve druhém poločase jsem už ovládal hru ale nejdůležitější okamžiky přišly až na konci utkání.V 82.minutě vyrovnal Fernando Morientes,podobně jako Eto'o v prvním poločase a o pět minut později krásnou střelou z dálky vymetl pavučinky v šibenici barcelonského FC obránce Miguel.Vítězství už jsme si nenechali vzít a v prvním utkání La Ligy jsem získal 3 body-s konkurentem v boji o titul :o).
SCREENY:
Příští zápas:Villarreal

Bleskovka

1. ledna 2007 v 17:47 | Filip |  Bleskovky
Mám pro vás další bleskovku-tentokrát obsahuje 5 otázek,na které budete muset správně odpovědět.Vyhrává PRVNÍ,který bude mít všechny odpovědi dobře.S odpovědmi pište do komentářů i co byste chtěli na diplom.
  • 1)Jak se jmenuje stadion Blackburnu Rovers?
  • 2)Který klub hraje svá domácí utkání na Weserstadionu?
  • 3)Ve kterém klubu hraje Eric Abidal?
  • 4)Ibrox Stadium je domovem kterého skotského klubu?
  • 5) Kde hraje Portugalec Maniche?
TATO BLESKOVKA JE UŽ UKONČENA NEODPOVÍDEJTE NA NI!

Duel 5:1.1.2007-15.1.2007

1. ledna 2007 v 10:30 | Filip |  Duel
Je tu pátý duel-první v novém roce 2007.Tentokrát jsem pro vás vybral dva Španěly a sice Davida Villu a Raúla Gonzálese.Raúl v poslední době není moc povoláván do španělské reprezentace oproti tomu útočník Valencie Villa hraje v repre v podstatě každý zápas a také se velmi často prosazuje.Máte podobný názor jako trenér Španělska Luis Aragones a upřednostíte Villu před Raúlem nebo máte radši forvarda Realu Madrid?